FULLSERVICE INTERNETBUREAU UIT 'S-HERTOGENBOSCH, SINDS 1999

INSIDERS | INTERNETHELPERS VOOR PROFESSIONALS

Insiders is een persoonlijk full service internetbureau, gevestigd in Den Bosch. Ruim 20 internethelpers werken dagelijks aan de interactieve oplossingen van morgen. Als fullservice internetbureau beschikken wij over de technische en creatieve kennis om uw visie te vertalen van droom naar werkelijkheid. Wij zijn daarom geen team van technici, maar een team van mensen die net als u maar één ambitie hebben: samen het allerbeste uit het internet halen.

Cultuur

Wij kennen vele waarden, maar rekenen er slechts enkele tot onze kern:

Team Insiders

iedereen management consultancy projectmanagement concept & creatie development
  • bekijk profiel
    Servia van de Laak Algemeen directeur
    Servia van de Laak

    servia@insiders.nl
  • bekijk profiel
    JP van der Heijden Financiën
    JP van der Heijden

    jp@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Jaimy Carpaij SEO/SEA
    Jaimy Carpaij

    Middels zoekmachineoptimalisatie (SEO) en zoekmachine-adverteren (SEA) help ik de online zichtbaarheid en vindbaarheid van websites te vergroten. Met de diversiteit van hands-on ondersteuning, consultancyprojecten en workshops haal ik bijzonder veel plezier uit de behaalde resultaten en het enthousiasme waarmee deze worden ontvangen.

    jaimy@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Ruben Haverkamp Accountmanager
    Ruben Haverkamp

    Als internet projectleider ben ik verantwoordelijk voor het begeleiden van projecten binnen Insiders. Dit houdt in dat ik verantwoordelijk ben voor het afleveren van projecten binnen budget, kwalitatief goed en met een tevreden klant.

    ruben@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Pim Stoel Productowner
    Pim Stoel

    In mijn rol als projectmanager werk ik iedere dag aan de realisatie van diverse internetprojecten. Mijn doel is om projecten succesvol af te ronden, door goed samen te werken met de opdrachtgever. 

    pim@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Tamara Savelkoels Traffic- en projectmanager
    Tamara Savelkoels

    Grote kans dat je mij aan de telefoon krijgt als je naar Insiders belt. Als traffic- en projectmanager coordineer ik zowel interne als externe projecten. Daarnaast kunnen mijn collega’s rekenen op een lach en ondersteuning waar ze dat nodig hebben.

    tamara@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Pascal Vleugels Art director
    Pascal Vleugels

    pascal@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Danny van Wijk Backend developer
    Danny van Wijk

    danny@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Andrea Dekker Frontend developer
    Andrea Dekker

    Als enige vrouw binnen het developmentteam eigenlijk gewoon “one of the guys”. Ik ben front-end developer en zorg er voor dat de mooie creaties van onze ontwerpers worden omgevormd tot websites die in alle browsers goed werken. Daarnaast heb ik een zwak voor web-toegankelijkheid en draag ik er zorg voor dat onze Drempelvrije websites ieder jaar worden getoetst en blijven voldoen aan de eisen van het waarmerk.

    andrea@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Martijn Heemels Systeembeheerder
    Martijn Heemels

    Als systeembeheerder draag ik zorg voor een veilige en stabiele hosting voor websites. Dat betekent een constante zoektocht naar betere technieken en werkwijzen en daar geniet ik van. Dat er af en toe nachtwerk nodig is neem ik op de koop toe. Daarnaast probeer ik voor mijn collega’s de kantooromgeving zo efficiënt mogelijk te maken.

    martijn@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Nieuwe collega?
    Nieuwe collega?

    Word jij onze nieuwe Insider?

    Bekijk de vacatures
  • bekijk profiel
    Anita van Hezik Managing director
    Anita van Hezik

    Als internetspecialist ben ik dagelijks bezig met het vertalen van online business doelstellingen in concrete internetoplossingen. In mijn rol als operations manager werk ik iedere dag met veel passie en plezier samen met de opdrachtgever en het team van Insiders aan de realisatie van diverse internetprojecten. Veelal projecten met focus op de Leisure markt in de breedste zin van het woord. 

    anita@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Mark Visser Allround developer
    Mark Visser

    Als (allround) developer hoef ik me nooit te vervelen. Dagelijks ben ik bezig met varierende werkzaamheden. De ene dag mag ik een technisch ontwerp opzetten om me daarna volledig te storten in het technisch ontwikkelen van een nieuwe module waana ik de volgende dag de styling van deze module neer kan zetten.

    mark@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Auke Buma Accountmanager
    Auke Buma

    auke@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Hendrik Wismans Frontend developer
    Hendrik Wismans

    Als frontend developer ben ik de schakel van design naar techniek. Ik vertaal de vormgeving naar een perfect werkende site voor de klant. Elke pixel moet op zowel mobiel, tablet als desktop op de juiste plek komen.

    hendrik@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Dennis Bijsterveld Backend developer
    Dennis Bijsterveld

    Als backend developer bij insiders hou ik me bezig met complexe technische vraagstukken en het gebruik maken van de nieuwste technieken. Mijn drive is het waarborgen van kwaliteit. Ik vind werken in een goed, leuk en kundig team essentieel. Tevens kun je me vaak vinden bij diverse meetups en conferenties. Tafelvoetbal is voor mij meer dan een hobby!

    dennis@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Wesley Lether Allround developer
    Wesley Lether

    Als allround developer programmeer ik met veel plezier, zowel backend als frontend en ondersteun ik het systeembeheer binnen Insiders. Ik houd me dagelijks bezig met bijvoorbeeld nieuwe modules bedenken en uitwerken of een website maken met leuke motionelementen. Als positieve optimist vind ik het enorm belangrijk dat er een fijne en vrolijke sfeer hangt binnen Insiders, dus op zijn tijd een grapje (en een potje tafelvoetbal) hoort er zeker bij!

    wesley@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Sven van der Veldt Allround developer
    Sven van der Veldt

    Als allround-developer hou ik me bezig met de technische werking en zorg ik dat de website eruitziet volgens design. Voor mij ideaal want ik kan lekker programmeren terwijl ik direct een concreet resultaat zie.

    sven@insiders.nl
  • bekijk profiel
    Noud Kops UX-designer
    Noud Kops

    noud@insiders.nl